Wydawnictwo.pwn.pl

Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 - program BeStCAD AKZ

Dziękujemy za zakup książki „Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2”. Przedstawiono w niej szczegółowe rozwiązania podstawowych elementów budownictwa żelbetowego w postaci rysunków konstrukcyjnych opracowanych w sposób wymagany w projektach budowlano-wykonawczych. Do każdego rysunku dołączono zwięzły opis techniczny wraz z komentarzem wyjaśniającym zasady postępowania przy projektowaniu danego elementu.

Rysunki wykonano przy użyciu  programu komputerowego BeStCAD będącego nakładką programu AutoCAD. Program ten usprawnia i przyspiesza projektowanie przez parametryczne rysowanie i opisywanie pozycji wkładek oraz generowanie wykazu stali.

BeStCAD AKZ zawiera moduł Ogólny i Żelbet. Prawo do bezpłatnego korzystania z programu BeStCAD AKZ mają osoby posiadające egzemplarz książki.

Podręcznik użytkownika można pobrać ze strony internetowej www.bestcad.com.pl/pobierz/najnowsze/

Najnowszą wersję programu instalacyjnego można pobrać z poziomu okna dialogowego pojawiającego się każdorazowo podczas uruchamiania wersji AKZ lub przy użyciu linku  "www.bestcad.com.pl/pobierz/pliki/program/BeStCAD_AKZ_najnowszy.zip".

Copyright © 2018 CADMOST PROJEKT S.C.

Program BeStCAD AKZ jest specjalną wersją programu BeStCAD 2019, którą mogą Państwo pobrać tutaj:

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

 

Komentarze

Zobacz także

Książki dla ciekawych świata

Książki dla ciekawych świata

Wydawcy książek z zakresu nauk społecznych w Wydawnictwie Naukowym PWN wciąż dostarczają Państwu wartościowe pozycje książkowe. Rok 2015 zapowiada się szczególnie interesująco, planujemy bowiem zar...

Czytaj więcej
Ibuk Libra - dodatkowe funkcjonalności

Ibuk Libra - dodatkowe funkcjonalności

Ibuk Libra Wszystkich, którzy szukają materiałów do nauki zdalnej, są w trakcie pisania prac i artykułów naukowych, zachęcamy do korzystania z IBUKA Libry. Jest to czytelnia on-line czynna całą...

Czytaj więcej

Polecane recenzje

Do pobrania

Nasi partnerzy