Wydawnictwo.pwn.pl

Kontakt

Pion wydawniczy  

Grzegorz Kurzyp – Dyrektor Działu Rozwoju Produktów 

tel. 504 267127 

e-mail: grzegorz.kurzyp@pwn.pl 

  

Emilia Leśniewska, Menedżer ds. wydawniczych 

tel. 502 796 040 

e-mail: katarzyna.bednarska@pwn.pl 

  

Redakcja matematyczno-przyrodnicza 

Katarzyna Włodarczyk-Gil, Starszy Wydawca 

Chemia, biologia, nauki o Ziemi 

tel. 509 109 190  

e-mail: katarzyna.wlodarczyk@pwn.pl   

  

Karol Zawadzki, Starszy Wydawca   

Budownictwo, matematyka, fizyka, astronomia 

tel. 502 796 108 

e-mail: karol.zawadzki@pwn.pl   

  

Adam Filutowski, Wydawca  

Energetyka, automatyka, logistyka, matematyka 

tel. 502 796 109 

e-mail: adam.filutowski@pwn.pl   

  

Renata Ziółkowska, Koordynator redakcji 

tel. 508 024 715 

e-mail: renata.ziolkowska@pwn.pl 

  

Adam Kowalski, Koordynator redakcji 

tel. 500 034 261 

e-mail: adam.kowalski@pwn.pl 

  

Redakcja informatyczna 

Wioleta Szczygielska-Dybciak, Wydawca 

Informatyka  

tel. 504 204 544 

e-mail: wioleta.szczygielska@pwn.pl    

 

Monika Zabrocka-Kutera, Koordynator Redakcji 

  1. 509 986 423 

e-mail:Monika.Zabrocka-Kutera@pwn.pl 

Redakcja ekonomiczna 

Dorota Siudowska-Mieszkowska, Starszy Wydawca  

Ekonomia, finanse, marketing, zarządzanie 

e-mail: dorota.siudowska@pwn.pl   

 

Joanna Banasiak-Lach, Wydawca 

e-mail: joanna.banasiak-lach@pwn.pl  

  

Renata Ziółkowska,Koordynator redakcji 

e-mail: renata.ziolkowska@pwn.pl 

 

Redakcja referencyjna 

Katarzyna Rosińska, Wydawca Publikacji Naukowych 

Słowniki języka polskiego i obcojęzyczne, poradniki słownikowe  

tel. 502 052 857 

e-mail: katarzyna.rosinska@pwn.pl    

 

Barbara Surówka,Koordynator redakcji  

e-mail: barbara.surowka@pwn.pl  

   

Redakcja nauk społecznych 

Aleksandra Małek, Starszy Wydawca  

Psychologia, pedagogika 

tel. 500 034 256 

e-mail: aleksandra.malek@pwn.pl   

  

Mikołaj Tajchman, Wydawca 

Filozofia, socjologia, politologia, historia 

tel. 502 796 013 

e-mail: mikolaj.tajchman@pwn.pl   

 

Barbara Surówka,Koordynator redakcji  

e-mail: barbara.surowka@pwn.pl 

 

Agnieszka Kowalska,Koordynator redakcji 

e-mail: agnieszka.kowalska@pwn.pl 

 

Agata Kołacz, Koordynator redakcji 

e-mail: agata.kolacz@pwn.pl 

 

Redakcja projektów zleconych Publikuj z PWN i B2B 

Izabela Jaźwińska, Wydawca Publikacji Naukowych 

tel. 500 034 245 

e-mail: izabela.jazwinska@pwn.pl 

 

Katarzyna Rosińska, Wydawca Publikacji Naukowych 

tel. 502 052 857 

e-mail: katarzyna.rosinska@pwn.pl    

 

Barbara Gawrysiak, Wydawca Projektów B2B 

tel. 502 796 064 

e-mail: barbara.gawrysiak@pwn.pl 

 

Współpraca z zagranicą 

Matylda Weiss, Specjalista ds. Współpracy z zagranicą 

tel. 519671301  

e-mail: matylda.weiss@pwn.pl 

Nasi partnerzy