Wydawnictwo.pwn.pl

Naukowy cykl spotkań „W Związku z Rodziną”

js Tagi: konferencja, relacje interpersonalne, rodzina
Nowość

“W Związku z Rodziną” jest kontynuacją cyklu „Tydzień Rodzin”, który odbywał się przez ostatnie trzy lata na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualna edycja jest próbą uniwersalizacji problematyki dotyczącej rodziny oraz poszerzenia jej o wątki związane z relacjami romantycznymi, których charakter odpowiada dynamicznym zmianom towarzyszącym rozwojowi społecznemu.

W ramach „W związku z rodziną” zostanie poruszona problematyka rodzin patchworkowych, związków na odległość, emigrujących rodziców oraz rola nowych technologii w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji.

Cykl naukowych spotkań będzie miał formę bezpłatnych wykładów i dyskusji. Jest skierowany zarówno do studentów nauk społecznych i humanistycznych, jak również do wszystkich osób zainteresowanych, którym tematyka „W związku z rodziną” jest bliska.

Spotkania będą prowadzone przez doświadczonych psychologów, psychoterapeutów oraz działaczy społecznych.

W gronie znamienitych prelegentów znaleźli się m.in. coach rodzinny dr Małgorzata Kałaska, seksuolog Andrzej Gryżewski, jak również socjolożka dr Sylwia Urbańska.

Więcej informacji o cyklu spotkań „W związku z rodziną”: http://www.facebook.com/wzwiazkuzrodzinahttp://skndialog.pl/index.php/tydzien-rodzin 

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

 

Komentarze

Zobacz także

Książki dla ciekawych świata

Książki dla ciekawych świata

Wydawcy książek z zakresu nauk społecznych w Wydawnictwie Naukowym PWN wciąż dostarczają Państwu wartościowe pozycje książkowe. Rok 2015 zapowiada się szczególnie interesująco, planujemy bowiem zar...

Czytaj więcej

Polecane recenzje

Do pobrania

Nasi partnerzy