Wydawnictwo.pwn.pl

7. Warszawskie Targi Książki

js
Nowość

W Targach wzięło udział ponad ośmiuset wystawców z 25 krajów i blisko tysiąc autorów. Czterodniowe wydarzenie obejmowało prawie 1 500 spotkań, dyskusji, debat, prezentacji nowości wydawniczych i bestsellerów, konkursów, atrakcji literacko-artystycznych i wystaw. Wyjątkowy dwugłos na tegorocznych Targach wprowadzali goście z dwóch obszarów językowych: Gość Honorowy – Węgry oraz Gość Specjalny – Barcelona i literatura katalońska.

Na Targach nie mogło zabraknąć także stoiska Grupy PWN, na którym prezentowane były książki i produkty: Wydawnictwa Naukowego PWN, Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, Domu Wydawniczego PWN, a także SuperMemo World. Podczas tegorocznej edycji Targów, oprócz sprzedaży książek zorganizowaliśmy spotkania autorskie m.in. z Bożeną Fabiani, Moniką Całkiewicz i Joanną Kusy. Nie zapomnieliśmy także o rodzinnym charakterze wydarzenia i zapraszaliśmy całe rodziny do zabawy i tworzenia dzieł sztuki z naszą nowością wydawniczą Hirameki. Stoisko Grupy PWN było chętnie odwiedzane przez zwiedzających. Targi to dla nas nieoceniona okazja do spotkań oraz wymiany opinii z Czytelnikami.

Równie ważne są także nagrody przyznawane w trakcie Targów.Pierwsze nagrody odebrała Aleksandra Małek-Leśniewska w konkursie "Książka dla Trenera" Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Pierwszą z nich za publikację Informacja jest piękna, drugą za Animal Rationale autorstwa Pawła Fortuny i Łukasza Bożyckiego. Kolejna nagroda została przyznana za książkę Bez ograniczeń Jak rządzi nami mózg prof. Jerzego Vetulaniego wydanej przez Dąbrówkę Mirońską.

Kolejny sukces podczas Warszawskich Targów Książki to dwa wyróżnienia ACADEMIA 2016 dla najlepszej publikacji akademickiej i naukowej za wysoki poziom merytoryczny i edytorski. Pierwszą odebrała Jolanta Jedlińska za dzieło Zarys dziejów medycyny w Polsce autorstwa prof. Wojciecha Noszczyka. Kolejne wyróżnienie przyznano Redakcji Nauk Informatycznych za „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia" autorstwa Adama Romana. W imieniu Wydawcy Łukasza Łopuszańskiego nagrodę odebrała Dorota Siudowska-Mieszkowska.

W sobotę Dorota Siudowska-Mieszkowska oraz Autorka Aleksandra Ślifirska odebrały nagrodę przyznawaną przez Miesięcznik My Company Polska za książkę Rekiny biznesu w mediach.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych Warszawskich Targów Książki.

                     

     

     

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

 

Komentarze

Zobacz także

Polecane recenzje

Do pobrania

Nasi partnerzy