Wydawnictwo.pwn.pl

Naukowy cykl spotkań „W Związku z Rodziną”

09 maja 2016 - 13 maja 2016

“W Związku z Rodziną” jest kontynuacją cyklu „Tydzień Rodzin”, który odbywał się przez ostatnie trzy lata na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualna edycja jest próbą uniwersalizacji problematyki dotyczącej rodziny oraz poszerzenia jej o wątki związane z relacjami romantycznymi, których charakter odpowiada dynamicznym zmianom towarzyszącym rozwojowi społecznemu.

W ramach „W związku z rodziną” zostanie poruszona problematyka rodzin patchworkowych, związków na odległość, emigrujących rodziców oraz rola nowych technologii w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji.

Cykl naukowych spotkań będzie miał formę bezpłatnych wykładów i dyskusji. Jest skierowany zarówno do studentów nauk społecznych i humanistycznych, jak również do wszystkich osób zainteresowanych, którym tematyka „W związku z rodziną” jest bliska.

Spotkania będą prowadzone przez doświadczonych psychologów, psychoterapeutów oraz działaczy społecznych.

W gronie znamienitych prelegentów znaleźli się m.in. coach rodzinny dr Małgorzata Kałaska, seksuolog Andrzej Gryżewski, jak również socjolożka dr Sylwia Urbańska.

Więcej informacji o cyklu spotkań „W związku z rodziną”: http://www.facebook.com/wzwiazkuzrodzina ; http://skndialog.pl/index.php/tydzien-rodzin 

Komentarze

Zobacz także

Książki dla ciekawych świata

Książki dla ciekawych świata

Wydawcy książek z zakresu nauk społecznych w Wydawnictwie Naukowym PWN wciąż dostarczają Państwu wartościowe pozycje książkowe. Rok 2015 zapowiada się szczególnie interesująco, planujemy bowiem zar...

Czytaj więcej

Polecane recenzje

Do pobrania

Nasi partnerzy