Wydawnictwo.pwn.pl

Przedpremierowo na TestingCup

alż Tagi: it, programowanie, testerzy, TestingCup
Nowość

20 maja premierę miała pierwsza w Polsce „biblia testowania” –„Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia”.

Redakcji Nauk Informatycznych i IT.PWN.PL udało się zaprezentować publikację wcześniej – jeszcze 12 maja – na jednym z najważniejszych wydarzeń dla testerów – TestingCup we Wrocławiu. TestingCup to idea, która narodziła się w 2011 roku, a pomysłodawcą tej formy zorganizowania otwartych mistrzostw Polski w testowaniu oprogramowania jest Radosław Smilgin.

Z roku na rok wydarzenie cieszy cię coraz większym zainteresowaniem. Warto dodać, że jest to jedyne takie wydarzenie na świecie. Tym bardziej jesteśmy dumni, że nie zabrakło nas tam w tym roku!  Jako partner TestingCup mięliśmy również swoje stoisko, na którym pokazaliśmy nowości książkowe oraz nowe logo IT.PWN.PL.

Mistrzostwa okazały się idealną okazją na przedpremierowe zaprezentowanie naszego majowego hitu – publikacji Adama Romana pt. „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia”. Książka spotkała się z życzliwym przyjęciem, a uczestnicy TestingCup mięli szansę na wzięcie udziału w spotkaniu z autorem tego ponad tysiącstronicowego podręcznika. Podczas spotkania, autor opowiedział o pracach nad książką. Nie zabrakło też czasu na dyskusję dotyczącą rynku publikacji z dziedziny inżynierii jakości oprogramowania.

Po dwóch miesiącach od tamtego wydarzenia, dziesiątkach maili i pozytywnych komentarzy o książce, opublikowana została recenzja, która nie pozostawia wątpliwości. Książka okrzyknięta została „biblią testowania”, która „przejdzie do legendy literatury branżowej”. Po prostu MUST HAVE każdego, kto interesuje się testowaniem!

Oceń

  • Obecnie 0 na 5 gwiazdek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0

Dziękujemy za głos!

Już oceniałeś tą stronę, możesz oddać głos tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za oddany głos!

Zaloguj się lub utwórz nowe konto aby ocenić tą stronę.

 

Komentarze

Zobacz także

Książki dla ciekawych świata

Książki dla ciekawych świata

Wydawcy książek z zakresu nauk społecznych w Wydawnictwie Naukowym PWN wciąż dostarczają Państwu wartościowe pozycje książkowe. Rok 2015 zapowiada się szczególnie interesująco, planujemy bowiem zar...

Czytaj więcej

Polecane recenzje

Nasi partnerzy