Wydawnictwo.pwn.pl

Kontakt

 

PION WYDAWNICZY

 

Ewelina Szyszkowska – Dyrektor Wydawniczy

tel. (22) 695 40 50

e-mail: ewelina.szyszkowska@pwn.pl

 

Marta Jurek – Zastępca Dyrektora Wydawniczego

tel. (22) 695 43 02

e-mail: marta.jurek@pwn.pl

 

Wydawcy 

 

Redakcja Matematyczno-Przyrodnicza

Katarzyna Włodarczyk-Gil – Chemia, Biologia, Nauki o Ziemi

tel. (22) 695 41 01

e-mail: katarzyna.wlodarczyk@pwn.com.pl

 

Karol Zawadzki – Matematyka, Fizyka

tel. (22) 695 44 32

e-mail: karol.zawadzki@pwn.com.pl

 

Redakcja Humanistyki

Dąbrówka Mirońska – Sztuka, Filologia polska i obca

tel. (22) 695 43 07

e-mail: dabrowka.mironska@pwn.com.pl

 

Joanna Adamczyk – Historia

tel. (22) 695 45 59

e-mail: joanna.adamczyk@pwn.pl 

 

Redakcja Techniczno-Ekonomiczna

Łukasz Łopuszański – Informatyka

tel. (22) 695 44 19

e-mail: lukasz.lopuszanski@pwn.com.pl 

 

Karol Zawadzki – Budownictwo

tel. (22) 695 44 32

e-mail: karol.zawadzki@pwn.com.pl

 

Dorota Siudowska-Mieszkowska – Ekonomia, Finanse, Marketing, Zarządzanie

tel. (22) 695 40 96

e-mail: dorota.siudowska@pwn.com.pl

 

Adam Filutowski – Nauki techniczne (Logistyka, Energetyka, Technologia/Produkcja)

tel. (22) 695 44 20

e-mail: adam.filutowski@pwn.com.pl

  

Redakcja Nauk Społecznych

 

Aleksandra Małek-Leśniewska – Psychologia, Pedagogika

tel. (22) 695 44 50

e-mail: aleksandra.malek@pwn.com.pl

 

Aleksandra Żdan – Filozofia, Socjologia, Politologia

tel. (22) 695 44 18

e-mail: aleksandra.zdan@pwn.com.pl

  

Redakcja Medyczna

 

Ewelina Szyszkowska – Dyrektor Wydawniczy

tel. (22) 695 40 50

e-mail: ewelina.szyszkowska@pwn.pl

 

Sylwia Chrabałowska  – Farmacja, Dermatologia i kosmetologia, Alergologia i Pulmunologia, Okulistyka,  Prawo i medycyna pracy

tel.: 22 695 40 60

e-mail: sylwia.chrabalowska@pzwl.pl

 

Jolanta Jedlińska – Chirurgia, Fizjoterapia i rehabilitacja, Ortopedia i traumatologia, Psychiatria, Historia medycyny

tel. (22) 695 40 68

e-mail: jolanta.jedlinska@pzwl.pl

 

Inga Markiewicz – Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Kardiologia, Gastroenterologia, Endokrynologia, Stomatologia i protetyka, Żywienie i dietetyka

tel. (22) 695 44 51

e-mail: inga.markiewicz@pzwl.pl

 

Stella Nowośnicka-Pawlitko – Medycyna ratunkowa, Anestezjologia, Neurologia, Ginekologia i położnictwo, Seksuologia, Dermatologia i kosmetologia

tel. (22) 695 40 53

e-mail: stella.pawlitko@pzwl.pl

 

Anna Plewa – Diagnostyka laboratoryjna, Pediatria, Pielęgniarstwo, Radiologia i diagnostyka obrazowa

tel. (22) 695 40 59

e-mail: anna.plewa@pzwl.pl

 

Koordynatorzy Redakcji

 

Beata Bednarczuk

e-mail: beata.bednarczuk@pwn.pl

 

Barbara Nowak-Pacholczak

e-mail: barbara.nowak-pacholczak@pwn.pl

 

Anna Klocek

e-mail: anna.klocek@pwn.pl

 

Redakcja Projektów Zleconych, www.publikujznami.pl

 

Marta Jurek – Menedżer ds. Wydawniczych

tel. (22) 695 43 02

e-mail: marta.jurek@pwn.pl

 

Edyta Kunowska – Nauki społeczno-ekonomiczne i przyrodnicze

tel. (22) 695 42 27

e-mail: edyta.kunowska@pwn.com.pl

 

Magdalena Ścibor – Nauki matematyczno-techniczne

tel. (22) 695 40 67

e-mail: magdalena.scibor@pwn.com.pl

 

Damian Strzeszewski – Nauki medyczne

tel. (22) 695 44 76

e-mail: damian.strzeszewski@pzwl.pl

 

Redakcja Referencyjna

 

Anna Rossa – Menedżer Redakcji Encyklopedii, Multimediów i Redakcji Projektów Specjalnych B2B

tel. (22) 695 45 52

e-mail: anna.rossa@pwn.pl

 

Lidia Drabik – Koordynator Projektów Wydawniczych Słowniki

tel. (22) 695 44 68

e-mail: lidia.drabik@pwn.com.pl

 

Danuta Borowska-Mostafa – Koordynator Projektów Wydawniczych Encyklopedie

tel. (22) 695 40 49

e-mail: danuta.borowska@pwn.com.pl

 

www.rozpisani.pl

 

Agnieszka Sokołowska - Menedżer Projektów

tel. (22) 695 44 29

e-mail: agnieszka.sokolowska@pwn.com.pl

 

Katarzyna Nowak - Kierownik Działu Marketingu

tel. (22) 695 41 84

e-mail: katarzyna.nowak@pwn.pl 

Nasi partnerzy