Wydawnictwo.pwn.pl

Kontakt

 

Pion wydawniczy

 

Ewelina Szyszkowska – Dyrektor Wydawniczy

tel. (22) 695 40 50

e-mail: ewelina.szyszkowska@pwn.pl

 

Emilia Leśniewska – Menedżer ds. wydawniczych

tel. (22) 695 45 33

e-mail: emilia.lesniewska@pwn.pl

 

Redakcja matematyczno-przyrodnicza

 

Katarzyna Włodarczyk-Gil – chemia, biologia, nauki o ziemi

tel. (22) 695 41 01

e-mail: katarzyna.wlodarczyk@pwn.pl  

 

Karol Zawadzki – budownictwo, matematyka, fizyka, astronomia

tel. (22) 695 44 32

e-mail: karol.zawadzki@pwn.pl  

 

Adam Filutowski – energetyka, technologie, logistyka

tel. (22) 695 44 20

e-mail: adam.filutowski@pwn.pl  

 

Renata Ziółkowska – koordynator redakcji

tel. (22) 695 41 88

e-mail: renata.ziolkowska@pwn.pl

 

Adam Kowalski – koordynator redakcji

tel. (22) 695 40 39

e-mail: adam.kowalski@pwn.pl

 

Redakcja informatyczna

 

Łukasz Łopuszański – informatyka

tel. (22) 695 44 19

e-mail: lukasz.lopuszanski@pwn.pl  

 

Edyta Samsel – informatyka

e-mail: edyta.samsel@pwn.pl

 

Adam Kowalski  koordynator redakcji

tel. (22) 695 40 39

e-mail: adam.kowalski@pwn.pl

 

Redakcja ekonomiczna

 

Dorota Siudowska-Mieszkowska – ekonomia, finanse, marketing, zarządzanie

tel. (22) 695 40 96

e-mail: dorota.siudowska@pwn.pl  

 

Bartłomiej Nawrocki – ekonomia, finanse, marketing, zarządzanie

tel. (22) 695 41 80

e-mail: bartlomiej.nawrocki@pwn.pl

 

Renata Ziółkowska – koordynator redakcji

tel. (22) 695 41 88

e-mail: renata.ziolkowska@pwn.pl

 

Redakcja humanistyki

 

Dąbrówka Mirońska – sztuka, filologia polska i obca

tel. (22) 695 43 07

e-mail: dabrowka.mironska@pwn.pl  

 

Joanna Adamczyk – historia

tel. (22) 695 45 59

e-mail: joanna.adamczyk@pwn.pl   

 

Jolanta Kowalczuk – koordynator redakcji

tel. (22) 695 44 52

e-mail: jolanta.kowalczuk@pwn.com.pl

 

Redakcja nauk społecznych

 

Aleksandra Małek-Leśniewska – psychologia, pedagogika

tel. (22) 695 44 50

e-mail: aleksandra.malek@pwn.pl  

 

Aleksandra Żdan – filozofia, socjologia, politologia

tel. (22) 695 44 18

e-mail: aleksandra.zdan@pwn.pl  

 

Jolanta Kowalczuk – koordynator redakcji

tel. (22) 695 44 52

e-mail: jolanta.kowalczuk@pwn.com.pl

 

Redakcja medyczna

 

Ewelina Szyszkowska  Dyrektor Wydawniczy

22 695 40 50

e-mail: ewelina.szyszkowska@pwn.pl

 

Sylwia Chrabałowska – Farmacja, Dermatologia i kosmetologia, Alergologia i Pulmunologia, Okulistyka,  Prawo i medycyna pracy

tel. (22) 695 40 60

e-mail: sylwia.chrabalowska@pzwl.pl  

 

Jolanta Jedlińska – Chirurgia, Fizjoterapia i rehabilitacja, Ortopedia i traumatologia, Psychiatria, Historia medycyny

tel. (22) 695 40 68

e-mail: jolanta.jedlinska@pzwl.pl  

 

Inga Markiewicz – Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Kardiologia, Gastroenterologia, Endokrynologia, Stomatologia i protetyka, Żywienie i dietetyka

tel. (22) 695 44 51

e-mail: inga.markiewicz@pzwl.pl  

 

Stella Nowośnicka-Pawlitko – Medycyna ratunkowa, Anestezjologia, Neurologia, Ginekologia i położnictwo, Seksuologia, Dermatologia i kosmetologia

tel. (22) 695 40 53

e-mail: stella.pawlitko@pzwl.pl   

 

Anna Plewa – Diagnostyka laboratoryjna, Pediatria, Pielęgniarstwo, Radiologia i diagnostyka obrazowa

tel. (22) 695 40 59

e-mail: anna.plewa@pzwl.pl  

 

Koordynatorzy Redakcji

 

Beata Bednarczuk

e-mail: beata.bednarczuk@pwn.pl  

 

Barbara Nowak-Pacholczak

e-mail: barbara.nowak-pacholczak@pwn.pl  

 

Anna Klocek
e-mail: anna.klocek@pwn.pl

 

Redakcja projektów zleconych, www.publikujznami.pl 

 

Edyta Kunowska  nauki społeczno-ekonomiczne i przyrodnicze

tel. (22) 695 42 27

e-mail: edyta.kunowska@pwn.pl

 

Magdalena Ścibor  nauki matematyczno-techniczne

tel. (22) 695 40 67

e-mail: magdalena.scibor@pwn.pl

 

Damian Strzeszewski  nauki medyczne

tel. (22) 695 44 76

e-mail: damian.strzeszewski@pzwl.pl

 

Redakcja referencyjna i Projektów Specjalnych B2B

 

Anna Rossa – Menedżer Projektów

tel. 22 695 45 52

e-mail: anna.rossa@pwn.pl

 

Lidia Drabik – Koordynator Projektów Wydawniczych Słowniki

tel. (22) 695 44 68

e-mail: lidia.drabik@pwn.pl  

 

Barbara Gawrysiak – Wydawca projektów B2B

tel. (22) 695 45 57

e-mail: barbara.gawrysiak@pwn.pl

 

Bartosz Działoszyński – Wydawca projektów B2B

tel. (22) 695 42 71

e-mail: bartosz.dzialoszynski@pwn.pl

 

 www.rozpisani.pl

 

Agnieszka Sokołowska  Menedżer Projektów

tel. (22) 695 44 29

e-mail: agnieszka.sokolowska@pwn.pl

 

Współpraca z zagranicą

 

Agnieszka Piotrowska – specjalista

tel. (22) 695 44 97

e-mail: agnieszka.piotrowska@pzwl.pl

 

Pion produkcji

 

Ewa Oszwałdowska  Szef Produkcji Grupy

tel. kom. 502 796 022

tel. 22 695 48 33

e-mail: ewa.oszwaldowska@pwn.pl

 

Katarzyna Nowak  Kierownik Działu Marketingu

tel. (22) 695 41 84

e-mail: katarzyna.nowak@pwn.pl 

Nasi partnerzy